piątek, 3 maja 2013

Deszczowa majówka

Pogoda kogoś dziwi? Bo mnie nie, to już kolejna deszczowa majówka. Rozczarowanie mimo wszystko jest, bo były fajne plany, które zmyły się wraz z padającym deszczem. Szkoda.
Mimo wszystko 1 maja, choć chłodno, pochmurno i mało przyjemnie (i po uprzednim ponarzekaniu Amandzie na fejsie, że G. nie chce iść ze mną na rower), zadzwonił do mnie G. czy idę z nimi na rower (?!). Poszłam. A co?! Przyznam, że trochę dali mi popalić, ale ja też się tak łatwo nie dałam i goniłam ich jak się dało :) Oczywiście na miarę możliwości :) 22km jak na pierwszy raz od dwóch lat na (znienawidzonym) rowerze to i tak dobrze:) Po powrocie jakoś nic nam się nie chciało i każde zostało u siebie już. A koło 18:00 wyszła propozycja od rodziców kina ... i w końcu z wyjścia rodziców, następnie z wyjścia we trójkę złożyło się tak, że wyszliśmy w czwórkę :) No i trzeba przyznać, że film podobał się wszystkim, a rzadko tak bywało, więc sukces. Sam tytuł filmu jakoś nie kusił, ale okazał się bardzo fajny :) Polecam "Olimp w ogniu" :)
Czwartek to był totalny dzień lenia na kanapie ... cóż poradzić, gdy za oknem tylko pada i pada, ale w końcu miałam G. dla siebie, a co też mi się coś należy ;)
Dziś zapowiadała się powtórka z dnia wczorajszego, ale ... mimo deszczu wyrwaliśmy się do Parku, krótki bo krótki spacer, ale zawsze coś. I o dziwo to G. zaproponował zdjęcia (!).

 Kurtka - Orsay
Komin - Kiermasz
Spódniczka - Camaieu
Buty - CCC
Torebka - Allegro


2 komentarze:

  1. Świetne zdjęcia :) Mi K też obiecał, ale za krótkie przerwy między deszczem były :P A mam piękna sukienkę, którą chciałam pokazać. No cóż, jutro na urodziny teścia załozę bo po raz kolejny mówią że "jutro już będzie ciepło" :P
    Szkoda, że ten wyjazd nie wyszedł. Strasznie ponura ta majówka ALE nie mów że kolejna. Ludzie mają sklerozę. Rok temu był upał :P Dwa lata temu śnieg (nie deszcz! xD), a trzy lata temu ciepło ale sam 1 maja deszczowy ^^

    OdpowiedzUsuń
  2. No i dziś było ciepło :) hehehe tak jak onet zapowiedział.

    OdpowiedzUsuń