piątek, 12 kwietnia 2013

Wiosno wiosno ...

Ah mam nadzieję, że kolejne dni będą jeszcze bardziej słoneczne i ciepłe :) A już na pewno marzy mi się piękna niedziela by móc pojechać na rolki! Taaak! To jest to :)
W pracy różnie, ale nie narzekam, mam co robić: malowanie, rysowanie itp. Trochę zamieszania także było a to z pieniędzmi za zdjęcia, a to z teatrzykiem, który się nie pojawił i nie powiadomił nas, a to ... nie to już zostawię dla siebie, ale to już szczyt wszystkiego był. Lubię swoją pracę, nie zawsze jest kolorowo, ale czuję, że to jest właśnie to co chcę robić :) 
Jutro na uczelnię, na szczęście tylko jutro, ale mam lenia. okropnego! Nawet nie zaczęłam kolejnego rozdziału magisterki! Wrrr.
Na poprawę humoru w tym tygodniu byłam u fryzjera :) Chciałam porządnie ściąć włosy, nie na strasznie krótkie, ale taką znaczną zmianę zrobić, a wyszło jak wyszło ... tylko troszkę. Ale zdecydowanie następnym razem ryzykuję i proszę G. o podcięcie :D Taaaak ... ale pomysł fryzjerki u której poprzednio się ścinałam z użyciem maszynki by ściąć włosy równo był świetny i oto poproszę G. :) Albo kogoś innego o_O.
Dziś w końcu znalazłam czas by powystawiać parę rzeczy na allegro, dla mnie to wielki wyczyn, bo nie orientowałam się w tym nic a nic :P Kupić to jeszcze, ale sprzedać?! Ale dzięki dobrym radom Amandy udało się :)

2 komentarze:

  1. Poważnie chcesz zeby G obcinał ci włosy? O_o

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Juz wole by on to zrobil niz znowu ta babs, teraz mam takie siano ze masakra....

      Usuń