czwartek, 4 kwietnia 2013

Dwadzieścia-trzy

To chyba jedne z najbardziej udanych urodzin mimo zabiegania i stresu w pracy związanego z ciastkami do rozdania. Z częścią poszło gładko (ale to mi się tak tylko zdawało, ale nie ma źle), a z drugą połową gorzej. Uwielbiam jak ktoś od razu musi humor zepsuć. Aczkolwiek niespodzianka Pani G. i dzieci poprawiła mi humor na cały dzień :) Gdyby tylko patrzeć na to co było w sali to było po prostu pęknie :) A od dzieciaczków dostałam piękną misiową karteczkę (bo od Misiów to jakże by inaczej!) :)
A w środku życzenia od samych dzieci jak na przykład:
- zdrówka
- słoneczka
- żeby się spełniły marzenia
- dużo uśmiechu
- żeby ją wszyscy kochali
- dużo cukierków
- dużo szczęścia
- dużo witaminek (jabłek)
- dużo piątek w szkole
- dużo kwiatów
- dużo prezentów
- dużo tortu
- ładnych butków
Czy nie piękne? :) Ah ... .
A do tego kolorowali misia z kwiatkiem z czego Pani G. zrobiła książeczkę  :)
 Nie mogłoby zabraknąć karteczki od personelu :)
 A już na pewno nie mogłabym zapomnieć o przepięknej kartce, w moich ulubionych kolorach wykonanej przez Asio! :) Piękna! Jeszcze raz dziękuję kochana:*
A w sobotę spotkam się ze znajomymi  i już wiem że będzie fajnie :)

W ciągu tego roku dużo dobrego się wydarzyło, a jako osoba urodzona 4 kwietnia wierzę w magiczną moc czwórek w każdej postaci ... . 1 kwietnia rok temu dostałam autko, 3 kwietnia rok temu zdałam prawo jazdy, w maju obrona dyplomowa, w czerwcu obrona licencjacka, w lipcu ślub koleżanki ze studiów której wykonałam zaproszenia na ślub, w sierpniu ślub przyjaciółki, której pomagałam "projektując" suknię :) Wspaniałe wakacje na wsi i nasza pierwsza dłuższa trasa samochodem. Wrzesień rozpoczęcie pracy w przedszkolu. Sylwester w miłym gronie. Dużo dobrego choć i smutniejszych przeżyć nie brak ale po co psuć sobie wspaniały humor :)

5 komentarzy:

 1. śliczna karteczka :) Fajne takie podsumowanie roku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak jak zwykle spóźniona ale życzę Ci wszystkiego dobrego. Żebyś była szczęśliwa, kochana, spełniała swoje marzenia i miała wokół dużo przyjaznych Ci ludzi:)
  Piękne kartki przedszkolne, takie prezenty są najfajniejsze:)
  PS. Ty młokosie! :D Myslałam że tylko rok jesteś ode mnie młodsza;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A nie ? :P

   Usuń
  2. Dwa lata :D Skoro ty skończyłaś teraz 23 a ja 25 :)

   Usuń
 3. Ta brązowa kartka jest przepiękna :) Ale ta od dzieci też. Duzo cukierków i butków :) To mi się najbardziej podoba :)

  OdpowiedzUsuń