wtorek, 24 grudnia 2013

Stylizacja 30 - Przedszkolna Wigilia

W tym roku przedszkolna Wigilia wiązała się z dodatkowymi obowiązkami, mianowicie przygotowaniem naszych Biedronek do ich występu. Niestety zachowywali się okropnie i nie było tak pięknie jak na spotkanie z rodzicami,czy konkursie. Szkoda. Ale mimo wszystko świąteczna atmosfera była wyczuwalna, a każdy chodził uśmiechnięty;) Choinka ubrana, dekoracje, stoły złączone ;) Bardzo ciepła i miła atmosfera.
Bluzka - Orsay (prezent)
Sweter - Diverse
Spódniczka - H&M (prezent)
Rajstopy - Biedronka
Buty - CCC
Kolczyki - Orsay

Od jednej z naszych Biedroneczek dostałyśmy po upominku, mój widzicie poniżej.Prawda, że śliczny! :) Oj stanie się moją ulubioną ozdobą ;) Dostałyśmy także po paczuszce pierniczków połączonych wstążką w cudną choinkę (wypiek jednej z naszych Biedroneczek, jej siostry Skrzacika, oczywiście przy pomocy mamy). Miło ;)
Czas strasznie szybko ucieka, dzieje się dużo, ale i też brakuje czasu. Był czas radosny, jak i wczoraj doszczętnie mój nastrój świąteczny mi zepsuto. Cały dzień chodziłam zła jak osa, bo dla mnie takie zachowanie pewnej pani to po prostu czyste chamstwo! Ale ja to sobie bardzo dobrze zapamiętam! I w odpowiednim momencie wykorzystam. Wieczorem poprawiłam sobie humor małym zakupem, a co. A dziś na 6.30 poszłam się wyładować na basen! Podziałało. Skoczyłam jeszcze do pracy na chwilę, a potem się jeszcze do sklepu przejechałam :P Nie po prezenty, bo prezenty dawno już kupione i zapakowane ;)

Wesołych Świąt :)

1 komentarz: