niedziela, 13 października 2013

Brak czasu na wszystko ...

Ciężko ostatnio z czasem u mnie i dziś już jestem całkiem padnięta. 
W  środę pasowanie na przedszkolaka, więc szłam do pracy po raz drugi. Na szczęście ze wszystkim się wyrobiłyśmy: dyplomy wydrukowane (obyło się bez błędów, uff!), upominki w formie filcowych biedronkowych broszek - wykonane ( wycinałam, szyłam, wypychałam, przyklejałam skrzydła i kropki, sztuk 26) i jako iż są to biedronki pasowane były biedronką wykonaną z warzechy (rzecz skomplikowana, czasochłonna, nawet bardziej niż owe broszki!). Ale efekt był super! A jak! ;) Uroczystość pasowania także udała się rewelacyjnie, było na luzie, z humorem i przyjemnie ;) Ufff!
A kolejne dwa dni w pracy to robienie 40 koralików ... już mi się mieniło przed oczami tym malutkim makaronikiem :P Ale zdążyłyśmy, wszystkie gotowe czekają już w swoich pudełkach (też wykonanych ręcznie). Ale mimo iż masa pracy była to było bardzo fajnie i przyjemnie! W piątek nauczycielka z którą pracuję odprawiała urodziny i pomagałam, a także zorganizowałam w między czasie także upominek od dzieci :) Kartkę i owy upominek możecie zobaczyć w Galerii Inspiracji - Zapraszam!
Weekend miałam zjazdowy, więc znów brak czasu dla siebie, w sobotę na 11:30 do 19:00, wróciłam i padłam, ale udało mi się załatwić by mieć wcześniej praktyki więc przynajmniej tyle. Nowi wykładowcy, nowe wymagania, czy lepiej będzie ? To się dopiero okaże ... .Niedziela za to rozpoczęła się wcześnie rano ... a wstać mi się nie chciało.Odbiło się to już na pierwszym wykładzie, bo wykładowcy nic a nic nie rozumiałam jakby mówił w innym języku:P Na kolejnym oczy mi się zamykały ... . A potem to już krzyże dały się we znaki i ... zmieniałam słowa koleżanek :P Marny kontakt ze mną dzisiaj :P
A od jutra trzytygodniowe praktyki :P

3 komentarze:

  1. Świetny pomysł z tymi biedronkami :) Ale takie robótki to nie dla mnie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Idealna dla Ciebie jest ta praca. Możesz się jeszcze dodatkowo artystycznie wykazać, w przedszkolu takie umiejętności jak znalazł:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Masz talent do takich rzeczy ;)

    OdpowiedzUsuń