czwartek, 4 lipca 2013

Black&White

Dla niektórych już trwają wakacje ... dla mnie niestety nie, sesja u mnie jeszcze w pełni, więc męczę się z nią i męczę. Choć na plus mam już to, że nie muszę uczyć się na egzamin z angielskiego. A wczoraj do północy czekałam na decyzję, czy będę musiała pisać test z pedeutologii czy jednak nie ... i się nie doczekałam bo pani dr poszła spać! Ha ... naiwniacy z nas. Ale dzisiaj już podała listę co muszą pisać, czyli jej się eseje pedagogiczne nie spodobały i ... nie jestem na tej liście :) Tak więc kolejny test z głowy :) Cieszę się niezmiernie, ale i tak jeszcze 3 zaliczenia w ten weekend czekają na mnie ... a w kolejny najważniejszy egzamin.
No i trzeba chodzić do pracy ... ale jest inaczej, gdyż są dyżury. Bardzo ubolewałam, że nie jestem w grupie z moimi misiami, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Nowe dzieci są bardzo spokojne i większość jest bardzo fajna (tak tak przywiązuję się znowu), ale dzięki temu też jeszcze bardziej doceniam moje misie, które codziennie pokazują mi jak za mną tęsknią :) Mój pupilek nawet co nie lubi się przytulać i najchętniej by uciekał teraz nawet mi się na kolana wpakował i teraz na dzień dobry przyjdzie się przytulić choćby na tą sekundkę. Lubię też, gdy dzieci "przyznają" się do mnie na ulicy, dla mnie to jest takie ... miłe, sympatyczne, dzisiaj aż mnie wmurowało jak mnie Młody zawołał :) Uwielbiam tą pracę z dzieciakami ... :)
A we wtorek udało mi się G. namówić na zdjęcia, tak więc stylizacja w nowej spódniczce, która już jest moją ulubioną :)
Bluzka - Takko Fashion (15zł)
Spódniczka - Diverse (20zł)
Zegarek - Allegro (15zł)
Buty - pożyczone od mamy

P.S. Wczoraj jeszcze z mamą byłyśmy w SCC wspominałam już, ze prezent mam, ale G. nie chciał przyjść z pustymi rękami, a że był moment, że z mamą się rozdzieliłyśmy udało mi się wyszperać w Sinsay fajny T-shirt i trafiłam z nim rewelacyjnie :) Tak więc G. miał swój prezent dla teściowej:P

2 komentarze:

 1. Świetne zdjęcia :)
  T-shirt z Sinsay dla teściowej?? A podobno to sklep do 24 roku życia :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak widać nie tylko :)

   Usuń