czwartek, 28 marca 2013

Przedświąteczny tydzień

To był bardzo intensywny tydzień, masa twórczych działań co mnie cieszy, bo umilało czas i sprawiało, że czas uciekał nie wiadomo kiedy:) Wraz z Panią Grażynką stworzyłyśmy z dziećmi piękne jajka ozdobione techniką decoupage, piękne pudełka na te jajka w formie przestawiającej kurki, oraz jajka ze śmigiełek ... aż zaczęłyśmy się zastanawiać ... jak to za rok przebijemy! Ale to za rok ... . Wszelkie treści pozwalają mi mieć nadzieję na przedłużenie pracy :) I co najlepsze dalszą pracę z Panią Grażynką :) Bardzo sobie cenię pracę z nią, jest to nauczyciel z dużym doświadczeniem, z bardzo fajnym podejściem do dzieci, potrafi utrzymać sobie dyscyplinę, nie daje sobie wejść na głowę i bardzo miła jest dla dzieci :) Praca z nią jest dla mnie bardzo fajna, obserwuję i mam szansę sama się uczyć prowadząc ćwiczenia logopedyczne raz w tygodniu :)
No i w tym tygodniu na przykład chodziłam do pracy o pół godziny wcześniej byśmy ze wszystkim zdążyły i tak ... załatwiła mi, że za to jutro idę dwie godzinki wcześniej do domu :) Poza tym wiem, że zawsze mogę liczyć na pomoc, nie raz potrzebowałam coś na zajęcia, a sama podsuwała mi dokumenty, gazety ... w domu mam masę czasopism, książek które mi pożyczyła do pisania pracy magisterskiej.
Co do świąt, jakoś średnie mam nastawienie, nie licząc na to że mam fajny pomysł na ozdobienie jajek ;P Ale w Wielkanoc zjeżdża się rodzinka na świąteczny obiad połączony z urodzinami. Znowu masa jedzenia, dużo siedzenia ... . Dobrze, że poniedziałek jest wolny ;) A potem tydzień zleci, troszkę zmian będzie jak i troszkę stresu, ale myślę, że nie będzie źle :)
Aaaa i wiecie jak fajnie jest znowu wszystko widzieć :D Szkoda, że z takimi mocnymi szkłami to się wiąże, no ale cóż lepiej dobrze widzieć niż się domyślać co się widzi :)
Niestety pogody brak, jak i fotografa to takie byle jakie zdjęcie :P2 komentarze:

 1. Ooo angry birds! :D:D:D
  Świetna ta koszulka. Gdzie taką wyszperałaś?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W diversie:-) w przecenach:-)

   Usuń