piątek, 18 stycznia 2013

(nareszcie) koniec tygodnia

Ciężki tydzień dzieciaki dały w kość, rozbrykały się i łobuzują więcej niż zwykle. No i wcale a wcale nie słuchają! Za to większość prezentów na dzień babci i dziadka porobiona, jak nie zapomnę to zrobię zdjęcie.
W tym tygodniu zaliczyłam też zapalenie spojówki, w środę to była masakra spuchnięte jakbym od kogoś oberwała i całe czerwone, że sama siebie się bałam, aż dziw, że dzieciaki ode mnie nie uciekały;) Na szczęście dzisiaj już w miarę normalnie wygląda. Ale od dwóch dni zaś boli mnie mięsień w lewej ręce, na pewno go nie nadwyrężyłam ... wczoraj myślałam, że po prostu źle spałam, a dziś sama już nie wiem ... może jakieś inne choróbsko mnie bierze? Oby nie ... .
W weekend zjazd, dwa kolokwia i urodziny do zaliczenia :) Eh już żałuję, że za długo nie będziemy mogli posiedzieć, ale już i tak się cieszę na samo spotkanie :) W końcu i my musimy się zrewanżować w końcu, co jednak nastąpi dopiero po remoncie ... który dziś już się rozpoczął pełną parą. Pożegnałam się z kasetonami i pozostał łysy i łaciaty sufit :P Na szczęście zrobiłam zdjęcia przed, postaram się w miarę możliwości zrobić w trakcie (chociaż pracę będą trwać w weekendy gdy ja jestem na uczelni) i oczywiście efekt końcowy:)
Tapetę wybraliśmy jakieś 2-3 tygodnie temu i w sumie widziały mi się kolorystycznie mój ulubiony brąz i bordo z beżem, ale nic ciekawego nie było. Natomiast bardzo spodobał mi się wzór tapety w szarościach a sam wzór jest biały. Jak wyjdzie zobaczymy :) Po raz pierwszy sama wybierałam tapetę i kolor jaki chcę :) Zawsze w końcu to coś :) Jak się wyprowadzę to mogą sobie zmienić :)
Wydaje mi się, że to ta tapeta na 99% ;) Tyle, że my wybraliśmy gładką i z ornamentem, bez tej w paski.
 
 I co myślicie ? :)
Uciekam uczyć się do kolokwium z przyrody i pedagogiki przedszkolnej by jutro móc na spokojnie świętować urodziny Amandy :)

3 komentarze:

 1. tapeta faajna, ja też chcę urzadzać mieszkanie!
  pozderawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Tapeta bardzo ładna:) Mamy podobne upodobania kolorystyczne:)
  Powodzenia na tych wszystkich kolokwiach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Aa juz widze czemu nic o remoncie nie wiedziałam. Jakos mi ten post umknął wczesniej :P

  OdpowiedzUsuń